Maxiedisc – Co to jest?

MaxieDISC to nowocześnie zaprojektowany SYSTEM, służący osiąganiu lepszych efektów w biznesie i relacjach z ludźmi.

Chciałbyś więcej zarabiać? Mieć lepiej pracujący zespół? A może poprawić jakość relacji z partnerem?
Pomożemy Ci, poprawiając zarówno efekty bizesowe, jak i jakość Twoich relacji z innymi.

Brzmi zbyt dobrze, żeby było prawdziwe? Nic dziwnego! Świat pełen jest obietnic „cudownych” recept na pieniądze i szczęście. Dlatego przeczytaj nasze referencje, zapytaj ludzi którzy z nami pracowali i pracują, a jeśli chcesz wiedzieć więcej to napisz lub zadzwoń!

 

W skład systemu MaxieDISC wchodzi diagnoza ludzkich zachowań, zespołów, czy kultury organizacji, uwzględniająca między innymi takie czynniki, jak inteligencja emocjonalna, czy neurotyzm. Kolejnym elementem jest zestaw profesjonalnie przygotowanych i przetestowanych programów rozwojowych połączonych ze wsparciem ludzi i organizacji.

Dzięki MaxieDISC ludzie mają większą satysfakcję z relacji i zarabiają więcej. Nasi konsultanci pracują w całej Polsce i mają bardzo szerokie kompetencje: zarówno biznesowe, coachingowe jak i psychologiczne.

  • Nowoczesny i efektywny system poprawy efektwności oparty o ludzkie zachowania
  • Wygodny i prosty w używaniu i wdrażaniu
  • Oparty o najnowszą wiedzę z dziedziny psychologii oraz ponad 25 letnie doświadczenia biznesowe
  • Oparty o mierzalne wskaźniki i cele do osiągnięcia

STYLE LUDZKICH ZACHOWAŃ

Model MaxieDISC zakłada, że istnieją 4 główne style zachowań ludzi, które można zmierzyć i zbadać. Każdy z nas ma dostęp i używa w swoim życiu najczęściej 2 lub 3 stylów w różnym stopniu. Jako ludzie jesteśmy elastyczni i w różnych sytuacjach możemy sięgać po zasoby dostępnego nam stylu zachowania. Jednocześnie często mamy swój preferowany (przeważający) styl zachowania i reagowania w określonych sytuacjach. Znając swój styl zachowania i wiedząc jak to działa (rozpoznając style innych ludzi), można znacząco usprawnić swoją komunikację, zwiększyć efektywność, poprawić relacje.

Należy pamiętać, że style MaxieDISC nie są w żaden sposób wartościujące. To, jaki styl jest naszym dominującym decyduje o tym, jak się zachowujemy, a ściślej: jak chcemy się zachować w pierwszym odruchu, instynktownie, czy w najbardziej preferowanych okolicznościach. Świadomość tego pozwala nam modelować własne zachowanie tak, by być efektywniejszymi. Poznanie własnego dominującego stylu MaxieDISC to pierwszy krok ku lepszym relacjom z ludźmi i w efekcie lepszemu, bardziej świadomemu życiu zawodowemu i osobistemu.

4 GŁÓWNE STYLE LUDZKICH ZACHOWAŃ MaxieDISC

 


DOMINUJĄCY
„Ja znam drogę!”

Zorientowany na wynik, pewny siebie. Preferuje kompleksowy ogląd spraw niż analizę szczegółów. Chętnie podejmuje wyzwania, dąży do celu, lubi rywalizację i konkurencję.
Więcej informacji o Stylu D – zapraszam do kontaktu

INSPIRUJĄCY
„Zróbmy to razem!”

Okazujący entuzjazm, optymistyczny. Lubi inspirować i współpracować. Zorientowany na relacje z ludźmi, otwarty. Kreatywny i wywierający wpływ. Dba o dobrą atmosferę.
Więcej informacji o Stylu I – zapraszam do kontaktu

STABILNY
„Najpierw zaplanujmy”

Serdeczny i wspierający. Lubi ludzi, szczególnie jeśli ich pozna. Zazwyczaj opanowany, dąży do osiągnięcia spokoju. Unika konfliktów. Kładzie nacisk na relacje i niezawodność.
Więcej informacji o Stylu S – zapraszam do kontaktu

SUMIENNY
„Zróbmy to dokładnie”

Preferuje ścisłą zgodność działania z instrukcjami i przepisami. Kładzie nacisk na jakość i dokładność, wiedzę i kompetencje. Dąży do perfekcji, lubi analizować szczegóły.
Więcej informacji o Stylu C – zapraszam do kontaktu

 

Dowiedz się więcej – zapraszamy do kontaktu:




    Wypełnij wszystkie pola.