eDokumenty

Systemy informacyjne – nowe środowiska pracy dla współczesnego biznesu

 

Rozwój techniki w ostatnich 10 latach zmienił diametralnie nasz sposób życia i pracy. Umożliwił stosowanie zupełnie nowych metod komunikacji, pracy i zarządzania. Szybko dostępna wiedza, automatyzacja procesów oraz zdolność do zestrajania pracy wielu osób stała się atutem firm wykorzystujących nowe systemy informacyjne.
Pracownicy wykorzystujący nowoczesne systemy informacyjne tworzą nowej jakości społeczność firmy. Szybko wymieniają się informacjami, a managerowie efektywniej zarządzają swoimi zespołami. Dużo łatwiej mogą za pomocą map procesów łączyć poszczególne czynności różnych osób w sekwencje działań. Znacznie skraca się całkowity czas wykonania procesów.

Uniwersalne wyzwania współczesnego biznesu:

  • Elektronika i Internet pozwoliły na znaczne przyspieszenie komunikacji, ale nie rozwiązały problemu zarządzania zwiększoną ilością informacji.
  • Rozwój systemów ERP zdominowały rozwiązania problemów rachunkowości podatkowej i rozliczeń pracowniczych zamiast problemów zarządzania.
  • Zatrzymywanie wiedzy w głowach i komputerach pracowników przez co nie można szybko skalować działalności oraz zapewnić efektu synergii zespołów.

Wiedzy, jako jedynego zasobu, nie ubywa w miarę jej wykorzystywania, a im częściej jest używana tym bardziej jej wartość ulega zwiększeniu.

 

Popularne problemy, które rozwiązują nowoczesne systemy informacyjne

PROBLEM

POWOLNY OBIEG DOKUMENTÓW
Bardzo trudno jest zagwarantować właściwą kolejność i terminowość załatwienia ważnych dokumentów.

ROZWIĄZANIE

WORKFLOW BPM
Faktury, umowy, raporty i inne dokumenty kieruje się automatycznie za pomocą wcześniej zdefiniowanych ścieżek workflow. Każdy dokument zawsze dostaje się we właściwe ręce w odpowiednim czasie.

SŁABY NADZÓR ZLECONYCH SPRAW
Brakuje miejsca gdzie widoczne byłyby dla każdego pracownika i przełożonych wszystkie ważne sprawy wymagające załatwienia.
LISTA SPRAW I ZADAŃ
Ważne sprawy i zadania zlecane są pracownikom za pośrednictwem kartotek spraw. Aktualna lista otwartych spraw wraz z ich statusem może być przeglądana przez uprawnione osoby w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu.

PROBLEMY KOMUNIKACYJNE
Komunikacja miedzy pracownikami jest nieefektywna. Wiele informacji nie jest przekazywanych. Niejasne polecenia nie zastają doprecyzowane.
PLATFORMA PRACY GRUPOWEJ
Zamiast przesyłania maili z zadaniami do załatwienia, pracownicy zlecają sobie wzajemnie zadania. W razie niejasności można je komentować. Zainteresowane osoby otrzymują powiadomienia o tym, tak jak na popularnych platformach społecznościowych.

SŁABY POZIOM OBSŁUGI KLIENTA
Oczekiwania klientów w zakresie obsługi stale rosną. Klienci wymagają jeszcze szybszej reakcji, wiedzy i indywidualnego podejścia od osób które się z nimi kontaktują.
PODEJŚCIE CRM
Zmiany w procesach wprowadza się na mapie i publikuje. Pracownicy otrzymują powiadomienia, a sama procedura zapewnia przydzielanie nowych zadań oraz ich właściwą kolejność i walidację poprawności wprowadzanych danych.

 

eDokumenty – platforma aplikacji biznesowych

Sprawdzone rozwiązania w branżach:
Administracja
Automatyka
Energetyka
Farmacja
Produkcja
Serwis maszyn
Szkolnictwo wyższe
System eDokumenty jako jeden z nielicznych kompleksowo realizuje wszystkie istotne obszary wymagane od systemów informacyjnych, zaczynając od zarządzania procesami, poprzez obieg dokumentów aż do zarządzania informacją.

Długoletnie doświadczenie i dbałość o interfejs użytkownika

eDokumenty dzięki ponad 12 lat doświadczeń z tworzeniem systemów informacyjnych pracujących w przeglądarce udostępnia niezrównany poziom prostoty i intuicyjności obsługi. Dzięki temu wdrożenie nie wymaga odbywania wielu szkoleń, a pracownicy chętnie wykorzystują go w realizacji codziennych zadań.

Wbudowane narzędzia szybkiej komunikacji typu chat, social comments itp.

System udostępnia kompletny zestaw narzędzi komunikacji takich jak komunikator, czy komentarze w stylu serwisów społecznościowych. Pozwalają one jeszcze bardziej usprawnić procesy, szczególnie tam gdzie trudno jest zdefiniować wszystkie warianty procedur.

Integracja z wieloma systemami

System eDokumenty został zintegrowany z platformami usług publicznych: ePUAP i SEKAP oraz z ponad 20 systemami ERP m.in.: Symfonia, Optima, Forte, Subiekt, WaPRO, SOFTLAB, Kamsoft, Egeria, CDN XL, IMPULS, Navireo, Navision, DDM, SetLine, QAD. Dzięki rozbudowanemu API oraz zaawansowanej wielowarstwowej architekturze możliwa jest łatwa integracja i rozszerzanie zakresu współpracy z innymi systemami.

Funkcjonalność i użyteczność systemu eDokumenty, została uhonorowana w kwietniu 2015 r. nagrodą SKRZYDŁA IT W ADMINISTRACJI. Nagroda została przyznana dla projektu OSKAR (Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej) w kategorii OPROGRAMOWANIE DO OBSŁUGI URZĘDU.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowa ofertą. Plik PDF

 

  Zapytaj eksperta o inne możliwości systemu

Brakuje ci jeszcze czegoś? Wydaje Ci się, że potrzebował byś innego lepszego rozwiązania? Napisz do nas, spróbujemy wspólnie znaleźć interesujące cię rozwiązanie.

Kontakt bezpośredni

  • Sebastian Różański
  • +48 660 789 201
  • biuro@interian.com.pl

Formularz
    Wypełnij wszystkie pola.


    No Replies to "eDokumenty"