Impuls EVO – MRPII/ERP na nowo

Ostatnio coraz głośniej w mediach tematycznych o systemie Impuls EVO – ale nie tylko. Spotkałem się już kilka razy z biznesmenami, którzy pytają o tą „nowość”, która jest już trochę na rynku. System wywodzi się z produktów, które powstały ponad pół wieku temu i wciąż są rozwijanie, a o jakości świadczą nie tylko nagrody ale także zadowolenie klientów.
Nasz system na obecną chwilę zawiera pełną funkcjonalność ERP i zaawansowane rozwiązania do zarządzania finansami, personelem, produkcją, sprzedażą i logistyką. Poszczególne obszary funkcjonalne systemu połączone są procesowo, zgodnie z logiką i praktyką prowadzenia biznesu. Dzięki temu wiernie odzwierciedlają i usprawniają realizację procesów biznesowych przedsiębiorstwa. Nic tylko brać i cieszyć się funkcjonalnościami.
Ale przecież nie chodzi o samo zadowolenie z posiadania systemu. Impuls EVO zapewnia stabilność działania firmy – „szefostwo” nawet nie wie, że system działa skutecznie – bo bezawaryjność i bezproblemowość w obsłudze sprawia, że wszystko jest na swoim miejscu.

Zainteresowanie produktem jest dla mnie zagadkowe. Na początku myślałem, że to chęć posiadania nowoczesnego oprogramowania, myślałem też ze potrzeba prestiżu skutkuje takim zainteresowaniem. Sugerowano, że może łatwy dostęp projektów unijnych lub dotacji…

Po przeprowadzaniu ankiet i analizy zapotrzebowań klienta okazało się, że ciężko jest znaleźć na polskim rynku tak wszechstronny produkt. O ile poprzednie wersje sytemu nie były na tyle samodzielne by można było objąć funkcjonalnościami systemu wszelkie zapotrzebowanie – o tyle Impuls EVO nie ma sobie nić do zarzucenia.

Minusy?
Nie wiem czy można stwierdzić, że EVO ma minusy. W prawdzie system uwzględnia specyfikę działania kluczowych branż i sprawdza się dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Nie znaczy to że mniejsze firmy nie mogą korzystać z programu. Już doświadczyliśmy tego, że system również wspiera – i to niezawodnie –  rozwój firm wkraczających na ścieżkę ekspansji. Przez co stają się konkurencyjne dla dojrzałych już firm działających na rynkach. Śmiało mogę stwierdzić, że to kompleksowe i elastyczne oprogramowanie, adaptowalne do skali i specyfiki każdego biznesu.

W najbliższym czasie, przeprowadzimy zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem dodatkowe ankiety.


No Replies to "Impuls EVO - MRPII/ERP na nowo"


    Got something to say?

    Some html is OK